محمدرضا لطفی در کاخ نیاوران به روی صحنه می‌رود

محمدرضا لطفی، هنرمند برجسته کشور تابستان امسال پس از قریب به 25 سال دوری از صحنه‌های موسیقی ایران در تهران به اجرای کنسرت می‌پردازد.


کنسرت محمدرضا لطفی از تاریخ 14 تا 16 تیر در فضای باز مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران برگزار خواهد شد. این کنسرت توسط موسسه آوای شیدا که خود لطفی مدیریت آن را برعهده دارد، برگزار می‌شود و انجمن موسیقی ایران و همچنین ماهنامه فرهنگ وآهنگ نیز در برگزاری این رویداد مهم همکاری خواهند داشت. در این کنسرت «محمد قوی حلم» نوازنده تمبک، لطفی را همراهی خواهد کرد. وی پیش از این نیز در اکثر برنامه‌ها و ضبط‌های لطفی در خارج از کشور این هنرمند شهیر کشورمان را همراهی می‌کرده است.


مراحل پیش تولید این اجرای زنده از زمستان گذشته آغاز شده بود و مجوز آن در اسفند سال 85 از سوی مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد. محمدرضا لطفی روز پنجشنبه 6 اردیبهشت در کنفرانسی مطبوعاتی جزئیات این برنامه را برای خبرنگاران بازگو خواهد کرد.


این هنرمند برجسته در زمستان سال 84 به ایران بازگشت و تاکنون ضمن بازگشایی مکتب خانه میرزاعبدالله، فعالیت‌های موسسه فرهنگی و هنری آوای شیدا را دوباره راه اندازی کرده است.

/ 0 نظر / 11 بازدید