ویژه برنامه «با محمدرضا لطفی» از شبکه دو سیما پخش خواهد شد

فردا ساعت 18 و 30 دقیقهویژه برنامه «با محمدرضا لطفی» از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «با محمدرضا لطفی» سرپرست گروه های سه گانه شیدا، ساعت 18 و 30 دقیقه فردا چهارشنبه 25 اردیبهشت از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شیدا، محمدرضا لطفی به دعوت رسمی مدیر شبکه دوم سیما پس از سی سال در یک برنامه تلویزیونی که توسط «فاضل جمشیدی» اجرا می شود، حضور به عمل رساند و توضیحات مفصلی در مورد جزییات کنسرت گروه های سه گانه شیدا ارایه داده است.

این ویژه برنامه یک ساعته فردا چهارشنبه از ساعت 18 و 30 دقیقه از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.گفتنی است کنسرت گروه های سه گانه شیدا، روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه؛بیست و ششم لغایت بیست و هشتم اردیبشهشت ماه در سالن بزرگ وزارت کشور برگزار می شود. تا کنون بیش از 75 درصد بلیت های این کنسرت به فروش رفته و براساس برنامه ریزی موسسه آوای شیدا بلیت فروشی تا لحظه شروع برنامه در گیشه تالار وزارت کشور ادامه خواهد داشت.

در کنسرت گروه های سه گانه شیدا، ابتدا گروه بازسازی به اجرای آثاری از آهنگسازان دوره قاجار می پردازد و در ادامه گروه بانوان شیدا قطعات جدیدی را از محمدرضا لطفی اجرا خواهند کرد. قسمت سوم این کنسرت به اجرای گروه هم نوازان شیدا اختصاص دارد که در آن قطعات دیگری از لطفی به اجرا درخواهد آمد. «امیر اثنی عشری» خوانندگی گروه بازسازی شیدا را بر عهده دارد و «علیرضا شاه محمدی» با گروه بانوان خواهد خواند. «محمد معتمدی» نیز خوانندگی گروه هم نوازان شیدا را برعهده خواهد داشت.

محمدرضا لطفی در هرسه بخش این برنامه به تکنوازی خواهد داشت، ایشان همچنین در گروه هم نوازان شیدا به عنوان نوازنده اول تار خواهد نواخت.

/ 2 نظر / 19 بازدید
سها

سلام آقای ادیب خوب هستید؟ لینک دانلودش را هم بگذارید مطلبتان کامل می شود.

سها

سلام آقای ادیب[گل] از استاد چه خبر؟ به روز نمی کنید؟