کنسرت کلهر و نوربخش امشب در نیویورک برگزار می شود

اجرای مشترک کمانچه نوازی کیهان کلهر و آواز حمیدرضا نوربخش به همراه گروه امشب در سالن "کارنگی" نیویورک برگزار می شود.

 

حمیدرضا نوربخش خواننده که برای اجرای کنسرت مشترک با کیهان کلهر و گروه همراه در آمریکا به سر می برد با اعلام این خبر در خصوص کم و کیف این کنسرت گفت : کنسرت ما دیشب در تالار هنر بوستون برگزار شد و امشب همان برنامه را درمجموعه کارنگی هال نیویورک برگزار می کنیم.

 

نوربخش در باره محتوای برنامه گفت: این برنامه در دستگاه شور و مایه ابوعطا و دشتی خواهد بود که با استفاده از اشعارسعدی،مولانا وحافظ قطعات و تصانیفی را از ساخته ها و تنظیم های کیهان کلهر اجرا می کنیم.

 

مدیرعامل خانه موسیقی با اشاره به جشن موسیقی که در ایران در حال برگزاری است گفت: به دلیل برنامه ریزی قبلی برای اجرای برنامه در آمریکا متاسفانه در این دوره توفیق نداشتم که در ایران و در جشن حضور داشته باشم ولی در اخبار و تصاویر منتشر شده متوجه شدم که خوشبختانه همکاری خوبی بین هنرمندان در برپایی هرچه بهترجشن خانه موسیقی صورت گرفته است و امیدوارم اینگونه برنامه ها روز به روز بهتر و با شکوه تربرگزار شود.

 

گروه کیهان کلهر به همراه سیامک جهانگیری نوازنده (نی)، سیامک آقایی (سنتور) ، فریبرز عزیزی و صهبا مطلبی (تار) و بهنام جمالی (تنبک) کنسرت امشب را برگزار می کند.

/ 0 نظر / 37 بازدید